Turistická ubytovna — Miroslav Skála

Králíky pod Králickým Sněžníkem

Společenská místnost

Bližší informace

Ubytování je vhodné pro větší skupiny i jednotlivce. V objektu jsou pokoje:

· 1 x třílůžkový

· 1x čtyřlůžkový

· 1x pětilůžkový

· Společenská místnost, kuchyň, WC, sprchový kout

V budově je úschovna lyží, kol.

Možnost domácích zvířat; parkování u objektu na oploceném parkovišti.

Cena 130 Kč za osobu a noc (+ turistický poplatek)

             - povlečení v ceně

 

             V blízkosti velké množství sjezdovek—Velká Morava (8 km), Šanov (4 km), Bartošovice (8km), Čenkovice (12km); upravené běžecké tratě; velké množství turistických cílů: Králický Sněžník, Klášter, Vojenské muzeum, opevnění Bouda, v zimních měsících tradiční Králický Karneval. V létě množství cyklistických tras, koupaliště (50 m od objektu), přehrada Pastviny, akce Cihelna. Výlety do Polska, hraniční přechod Dolní Lipka—Boboszow (5km)

 

             Na lyžařské vleky na Dolní Moravě lze využít služeb SKI Busu, sjezdovky dlouhé až 1,6 km, zasněžování, noční lyžování, dětský vlek, běžecké tratě, půjčovna lyžařské výzbroje.

 

V létě pěší a cyklo turistika, přírodní krásy, historie. Turisté si mohou zahrát tenis a minigolf, vypůjčit horské kolo a vydat se po nově otevřených stezkách, nejen na kole ale i pěšky s cílem výstupu na třetí nejvyšší pohoří v ČR Kralický Sněžník (1423 m.n.m.), pod jehož vrcholem pramení řeka Morava. Bývají zde velice příznivé sněhové podmínky. Sněhová pokrývka ve městě dosahuje půl metru, na svazích ještě více.